Ziskajte 21 - 22 bodov po nákupe tohto produktu.

3+ štartovací set

20,50 21,50 

Set soľného mydla a anti-odoračného krému pre dlhodobú ochranu voči pachu z potenia. Set je na 3 mesiace, obsahuje Mini Anti-odoračný krém 8g (vyberte si možnosť  Bez vôňe alebo s Čajovníkovým olejom) a Bahenné soľné mydlo 110g

Na nákup tohto produktu použite až 2050 - 2150 bodov!
 • Zaregistrujte sa v ZINDEO klube zbierajte body a získajte zľavy na všetky produkty!

Vyskúšajte ZINDEO 3+ štartovací set, vďaka ktorému získate čistú a zdravú pokožku dlhodobo chranenú voči pachu z potenia. Obsahuje anti-odoračný krém a soľné mydlo.

Anti-odoračný krém
 • Bezpečný a účinný bylinný prípravok určený na zabránenie vzniku pachu z potenia.
 • Sila antiodorantu je založená na antibakteriálnych účinkoch zinkového minerálu (zinok obsahujú aj detské maste na zapareniny) a harmančekového extraktu.
 • Chráni pred telesným pachom bez diskutabilných solí hliníka, parfumov, syntetických zložiek a zložiek testovaných na zvieratách.
 • Antiodorant funguje pri dlhodobom používaní 3 až 7 dní dní po jedinej aplikácii.
 • Môžete sa sprchovať, kúpať a plávať bez zníženia účinnosti produktu.
 • Výhodou je malé kompaktné balenie, ktoré si zoberiete kamkoľvek.
 • Môžete si ho kúpiť tiež ako zerowaste – bezobalovú náhradnú náplň vložíte do opakovane použiteľnej nádobky.
 • Použitie je jednoduché: nanesiete si (ideálne večer po osprchovaní a osušení) tenkú vrstvu krému do podpazušia prvý mesiac každý deň. Druhý mesiac vyskúšajte každý druhý deň. Čím dlhšie krém používate, tým menej často ho treba aplikovať. Následne už len udržiavate bakteriálnu rovnováhu.
 • Umývanie podpazušia soľným mydlom ZINDEO podporuje intenzívnejší účinok anti-odoračného krému.

 

Soľné mydlo

 • Soľ má prirodzené antiseptické účinky, ničí škodlivé baktérie na pokožke, ktoré sú zodpovedné za telesný pach.
 • Umyje pokožku podpazušia oveľa lepšie ako akýkoľvek sprchový gél alebo mydlo a zvyšuje účinok krému.
 • Napriek vysokému podielu soli, nevysušuje pokožku vďaka kokosovému oleju v mydle.
 • Získate ten istý pocit ako keď ste pri mori a nepotrebujete žiaden dezodorant, pretože morská soľ vám veľmi dobre očistí potné žľazy.

 

Hmotnosť 0,14 kg

Zloženie setu

Anti-odoračný krém MINI 8g a soľné Bahenné mydlo 110g

alebo

Anti-odoračný krém s čajovníkom MINI 8g a soľné Bahenné mydlo 110g

Potenie

Potenie je naša klimatizácia
Potenie je pre náš organizmus veľmi dôležitý proces a ovplyvňuje omnoho viac, než by ste si mysleli. Potenie reguluje telesnú teplotu, dá sa považovať za klimatizáciu tela a pot za chladiacu kvapalinu. Spôsob, akým potné žlazy pracujú, dokážeme ovplyvniť. Ľudské telo má dva typy potných žliaz: ekrinné, ktoré vylučujú zmes vody a iónov a apokrinné, ktoré obsahujú vyšší podiel bielkovín a tukov a sú činné najmä v stresových situáciách. Ak je potenie naozaj príčinou ťažkostí v každodennom živote, obráťte sa na svojho lekára kvôli možným riešeniam. V opačnom prípade schmatnite svoju fľašu s vodou a bežte von. Tešte sa zo svojho potu a buďte vďačný, že vaše telo si robí svoju prácu.

Výhody potenia:
Čistejšia pleť: Keď sa potíme, z tela sa vylučujú nahromadené toxíny a súčasne sa otvárajú aj naše póry v pokožke. Vtedy je čistenie pokožky najefektívnejšie, ak si ale pot z tváre nezmyjete, môže nastať opačný problém, upchatie pórov nečistotami,  ktoré potením vylúčite.

Pot chráni pred infekciami: Spolu s potom sa vylučuje aj látka dermicidin, ktorú naše telo produkuje neustále a ktorá dokáže zahubiť niektoré škodlivé baktérie.

Feromóny: Pot je zodpovednýza to, že sa dvaja ľudia stávajú príťažlivými, alebo aj nie. Proste a skrátka, že si voňajú alebo nevoňajú. Pôsobí to rovnako, ako keď samček motýľa alebo hmyzu láka na “pekný” večer svoju samičku.

Potenie ovplyvňuje:
Dedičnosť – o intenzite potenia môže rozhodovať aj určitá predispozícia
Pohlavie – fyziologicky nadmerné potenie pozorujeme viac u mužov
Ochorenie – prítomnosť toxínov v tele, alebo pri dlhodobých
chorobách
Obezita – ľudia s nadváhou sa väčšinou potia viac než chudí
Hormóny – puberta alebo hormonálne poruchy
Jedlo a nápoje – pikantné a korenené jedlá, horúce nápoje
Fyzická aktivita – šport alebo práca
Teplota prostredia – vyššia teplota v lete alebo vlhko
Oblečenie – príliš tesné alebo nepriedušné oblečenie
Stres, emócie – pohovor, rande, strach, bolesť, tréma, radosť

Nadmerné potenie: Ľudské telo vyprodukuje priemerne za deň približne 0,5 – 1,5 litra potu, takmer 99 percent potu tvorí voda, zvyšné percento tvoria minerály. Na množstvo vylučovania potu sa podieľa rad faktorov. Aziati sa potia menej ako Európania a obyvatelia Severnej Ameriky. Ľudia s nadváhou sa väčšinou potia viac než štíhlejší ľudia.

Minimalizuj potný pach

1. OSOBNÁ HYGIENA
Voda, mydlo a váš obľúbený dezodorant sú základ. V lete je často nevyhnutné sprchovanie aj viackrát denne. Dôležité je nepoužívať výrobky s obsahom parafínov. Tie naše póry upchávajú. Nielen, že to znižuje pozitívne účinky, ktoré má potenie na pokožku, ale vedie aj k podráždeniu a zápalom. Správne zvolený prírodný dezodorant neutralizuje potný zápach antiseptickými látkami, ktoré zabíjajú baktérie.

2. PRI OCHORENÍ
Pri bežných chrípkových či iných vírusových ochoreniach však treba zabudnúť aj na antiperspiranty a všetky prostriedky na tlmenie potenia. Telo sa pri viróze potí, pretože sa tak zbavuje horúčky. Najmenej zapácha pot zdravého človeka. Ak sa potíte napríklad v posilňovni, budete páchnuť najmenej. Pot zo stresu je silnejší a choroba spôsobuje nepríjemný zápach potu. Dokážeme tak identifikovať ochorenie často skôr ako prepukne, ak budeme k potu dostatočne citliví.

3. PO ŠPORTE
Po športe ideme pod sprchu – ale až po oddychovej fáze, ktorá trvá 10 až 15 minút. Toľko potrebuje telo na to, aby zvýšenú tvorbu potu opäť znížilo. Ak túto fázu nedodržíte, budete sa po sprche potiť ešte viac ako predtým. A na kohútik s teplou vodou si tiež dávajte pozor. Príliš horúca voda pokožke škodí, pretože z jej najvrchnejšej vrstvy zmýva lipidy a vysušuje ju. Najlepším riešením je krátka sprcha s príjemnou teplou vodou. Okrem toho uvoľňuje napnuté časti tela a predchádza svalovici.

4. DUŠEVNÁ POHODA
Emočný pot páchne najsilnejšie. Žiaľ, práve ten nám môže znepríjemniť dôležité situácie, skúšky, konkurzy, pracovné pohovory. Práve takýto pot produkuje naše telo najčastejšie a v najväčšom množstve, je ho približne päťkrát viac ako potu z tepla. Nie je pot ako pot: Pot, ktorý telo vylúči pri prehriati organizmu zvyčajne nezapácha, alebo len mierne.

Customer Reviews

Based on 41 reviews
98%
(40)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
2%
(1)
D
Daniela D.
Očakávania a výsledky

Zdravím, som si istá, že väčšina spotrebiteľov jednoducho pri kúpe produktu má určité očakávania. Pri vyššej cene sú očakávania väčšie. Navyše výrobca tiež garantuje určité výsledky, napr. po dopoužívaní trojmesačnej kúry. Preto som rada, že produkt Zindeo moje vysoké očakávania s prehľadom splnil. Milujem tú jemnú čajovníkovú vôňu a minimalizmus krému. Je praktický, kompaktný, na cesty i na doma. Je ideálny pre ľudí so supercitlivou pokožkou. Po minutí trojmesačnej kúry, ihneď zakúpim ďalší. Oceňujem aj možnosť dokúpiť náplň. Tento produkt je fakt udržateľný. Jediné, čo má mrzí, je, že som si k trojmesačnej kúre nekúpila ďalšie soľné mydlá. Jedno mydlo totiž nevydrží 3 mesiace, pokiaľ ho používate denne a na viacero oblastí tela.
ZHRNUTIE: Produkt splnil, čo predajca sľuboval. Perfektná kvalita, krásna vôňa, prírodné zložky, vhodné pre citlivú pokožku, ekologické aj ekonomicky výhodné. Za mňa produkt roka.

L
Lenka R.

rozširujem rady spokojných užívateľov deodoračného krému a posúvam synovi na odskúšanie, ozaj funguje. používam cca pol roka. Soľné mydlá sú tiež skvelé, je to umývanie a píling v jednom, zjemňujú a rozmaznávajú pokožku...

P
Patricia N.

ďakujem za zázrak, v ktorý som už ani nedúfala. Zindeo je proste úžasný produkt od prvého dňa

K
Katarína A.

Som velmi spokojna. Anti-odorant som aplikovala vecer po vyzvihnuti na poste, potom druhykrat rano. Bola som v praci 8 hodin, robim v skolke, takze neustaly pohyb, vonku 35 stupnov, potom cesta domov MHD bez klimatizacie, kde sme sa vsetci varili vo vlastnej stave. Prisla som domov, pricuchla k pazuche a neverila vlastnemu nosu. :) Takmer uplne bez zapachu. Pokracujem dalej a vyhadzujem vsetky stare deodoranty. Budem pouzivat uz iba tento!!! :) Dakujem!!! :)

M
Milada B.

Výrobky Zindeo sú skvelé všetky - a u nás jediné, ktoré fungujú aj na hormónmi zmietané pubertálne deti

Návrat hore

Prihlásenie