Gulička anti-odorant

20,50 

Anti-odorant gulička znižuje rast baktérií v podpazuší, ktoré zapríčiňujú potný pach. Je obľúbená vďaka jednoduchému nanášaniu anti-odorantu.

Na nákup tohto produktu použite až 2050 bodov!

100% prírodné
zloženie

bez hliníka
a chémie

ekologické balenie

podporuje
mikrobióm

ZINDEO anti-odorant je účinný aj pri vysokej pracovnej záťaži alebo aktívnom športe.

Naša misia

Na základe vlastných problémov s potným pachom sme vytvorili
produkty s mimoriadnou účinnosťou.
Počas rokov výskumu a testovania sme presne zistili, ktoré zložky
sú najlepšie na to, aby pomohli vašej pokožke bojovať voči
baktériám spôsobujúcich potný pach. Výsledkom je náš anti-odoračný krém, ktorý je zložený z vysoko kvalitných aktívnych zložiek, u ktorých je dokázané, že znižujú množstvo baktérií spôsobujúcich potný pach na pokožke.

Zdravý mikrobióm na pokožke = prirodzene voňavá pokožka.
Používaním guličky anti-odorantu, dávate svojmu telu najlepšiu možnú
šancu na podporu mikrobiómu pokožky, ktorý vedie k prirodzenej
osobnej vôni bez potného pachu.

Prírodné zložky, vysoká účinnosť

Používame iba ingrediencie, ktoré sú dokázané, že sú účinné
voči potnému pachu a zlepšujú prirodzenú ochranu pokožky. Krém je vyrábaný nami vyvinutou technológiou.

Hammamelový extrakt*organický – má antioxidačné, protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti.

Oxid Zinočnatý – je prírodný minerál bezpečný pre pokožku. Oxid zinočnatý chráni pokožku, eliminuje baktérie spôsobujúce zápach tým, že minimalizuje rast nových baktérií. Nájdete ho aj v detských mastiach. Je bez nanočastíc.

Alkohol – prírodný konzervant. Vodno-alkoholická zmes slúži ako extrakčné médium pre mnohé liečivé rastliny používané v kozmetike. Taktiež nám pomáha zaobísť sa bez chemicko-syntetických konzervantov.

 

Water, Hamamelis Virginiana(Witch Hazel) Leaf Water, Alcohol, Zinc Oxide (non nano)

Bez chémie, žiadne: SLS, PARABÉNY, HLINÍK, SYNTETICKÉ ZLOŽKY, PARFÉMY

Prečo umývať podpazušie naším soľným mydlom

Jedným z hlavných princípov pre udržanie potného pachu pod kontrolou je dôkladné umývanie podpazušia. Pokožka podpazušia, ktoré je vyčistené od baktérií našim Soľným mydlom, je lepšie pripravená pre pre Guličku Anti-odorant. Je to nevyhnutný krok pri používaní anti-odorantu, najmä preto, že zvyšuje jeho celkovú účinnosť. Mydlo je ideálne na každodenné umývanie podpazušia (nechať pôsobiť minimálne 30 sekúnd na pokožke podpazušia).

Prečo je naše soľné mydlo voči baktériam tak účinné? Pozrime sa na vedu ako mydlo funguje. Mydlo je povrchovo aktívna látka – znižuje povrchové napätie medzi vodou a olejom. Molekuly mydla fungujú tak, že uvoľňujú baktérie a vírusy z pokožky, aby sa mohli zmyť. Používanie mydla tiež vedie k dlhšiemu omyvaniu pokožky aby ste mydlo z pokožky dobre zmyli. Soľ má prirodzené antiseptické účinky, ničí škodlivé baktérie na pokožke, ktoré sú zodpovedné za telesný pach. Tieto vlastnosti spolu napomáhajú mydlu aby bolo také efektívne. Inými slovami, naše soľné mydlo nezabíja baktérie a vírusy, ale pomáha ich uvoľniť z pokožky, aby sa mohli opláchnuť.

Zindeo soľné mydlo umyje pokožku podpazušia oveľa lepšie ako akýkoľvek sprchový gél alebo mydlo a zvyšuje účinok krému. Napriek vysokému podielu soli, nevysušuje pokožku vďaka kokosovému oleju v mydle. Získate ten istý pocit ako keď ste pri mori a nepotrebujete žiaden dezodorant, pretože morská soľ vám veľmi dobre očistí potné žľazy. Môžete si vybrať z 5 druhov vôní.

 

 

Pre koho je gulička určená:

Fázy detoxu - obdobie, keď prechádzate z dezodorantu alebo antiperspirantu na Zindeo anti-odorant:

1. týždeň: V prvom týždni používania zvyčajne Zindeo funguje
2. týždeň: Štúdie ukazujú, že keď prestanete používať dezodorant/antiperspirant, vaše telo bude dočasne produkovať
viac baktérií spôsobujúcich potný pach. Používajte 3-krokový Zindeo systém: Guličku anti-odorant večer
po umytí podpazušia Soľným mydlom (nechajte mydlo pôsobiť 30 sekúnd). Ráno použite Anti-odoračný krém.
3. týždeň: Intenzita potného pachu sa začne normalizovať, ale potný pach stále ostáva.
4-6. týždeň: Vaše telo by si malo začať zvykať na používanie Zindeo anti-odorantu.
Od 5-7. týždňa: Pokračujte v občastnom používaní 3-krokového Zindeo systému (podľa potreby)

FAQ

Otázky a odpovede

ZINDEO pomáha s tým, aby sa u vás netvorili dve baktérie, ktoré zapríčiňujú potný pach. Pot je v skutočnosti číra tekutina takmer bez zápachu. Za vznik potného pachu je zodpovedná nerovnoháha baktérií a prevaha tých ktoré spôsobujú potný pach. Anti-odorant ZINDEO má jedinečnú formuláciu založenú na prírodných zložkách, ktorá upravuje bakteriálne prostredie v podpazuší a preto pôsobí dlhodobo. So ZINDEOm sa budete prirodzene potiť, ale nebude to cítiť. Sila guličky – antiodorantu je založená na antibakteriálnych účinkoch zinkového minerálu (zinok obsahujú aj detské maste na zapareniny) a hamamelového extraktu.

Ide o vegánsky produkt so 100% prírodným zložením. Chráni pred telesným pachom bez diskutabilných solí hliníka, parfumov, syntetických zložiek a zložiek testovaných na zvieratách. Hliník sa často pridáva do dezodorantov, pretože upcháva póry a obmedzuje potenie. Ukázalo sa, že sa vstrebáva kožou priamo do tela a súvisí so zvýšeným rizikom vzniku nádorov a rakoviny prsníka. Antiodorant ZINDEO neobsahuje ani zlúčeninu hliníka Potassium Alum (kryštál/kamenec).

 Použitie je jednoduché: pred každým použitím guličku poriadne potriasť. Nanesiete si (ideálne večer po osprchovaní a osušení) tenkú vrstvu produktu do podpazušia prvý mesiac každý deň.  Stačí do podpazušia guličku len „ďobnúť“. Druhý mesiac vyskúšajte použiť guličku každý druhý deň.  Čím dlhšie guličku používate, tým menej často ju treba aplikovať. Následne už len občastným používaním udržiavate bakteriálnu rovnováhu v podpazuší.

Kvôli obsahu alkoholu guličku-antiodorant nepoužívajte tesne po holení. Po holení je vhodnejšie použiť anti-odoračný krém.

Gulička anti-odorant je bez vôňe. Jemne vonia po bylinnom extrakte.

Gulička vydrží v závislosti od množstva nanášania, priemerne 6mesiacov. Nanáša sa len tenká vrstva. Menej je niekedy viac.

Akonáhle je ZINDEO aplikované, okamžite začne odstraňovať baktérie, ktoré spôsobujú potný pach. Po niekoľkých hodinách zníži ich prítomnosť na minimálnu úroveň. Účinok trvá až niekoľko dní, kým sa baktérie nezregenerujú a znova sa neobjaví potný pach. Môžete sa sprchovať, kúpať a plávať bez zníženia účinnosti produktu.

Kedykoľvek počas dňa, ale najpohodlnejšia je aplikácia ZINDEO anti-odorantu večer, po sprchovaní a dôkladnom osušení podpazušia alebo chodidiel, alebo pred spaním. Ráno sa zobudíte a nemusíte použiť žiaden dezodorant.

Umývanie podpazušia soľným mydlom ZINDEO podporuje intenzívnejší účinok anti-odoračného krému.  Na začiatok používania je najlepšie vyskúšať Štartovací set.

 Funguje aj na hormónmi zmietané pubertálne deti! V puberte sa začína objavovať zvýšené potenie a potný pach. Antiodorant ZINDEO neobsahuje žiadne alergény, takže je to bezpečná ochrana voči pachu z potenia aj pre dospievajúcich. Nezabudnite im pripomínať základnú hygienu, hygienu nôh, ako aj pravidelné obliekanie čistých tričiek a čistých ponožiek. Gulička je vďaka jednoduchému nanášaniu obľúbená nielen  mužmi ale aj medzi pubertálnymi deťmi.

Anti-odoračný krém s čajovníkom je mimoriadne účinný prostriedok ktorý funguje aj na zabránenie vzniku potného pachu z nôh. Dodržiavajte inštrukcie k používaniu a zbavíte sa baktérii ktoré spôsobújú tento nepríjemný pach.

Gulička anti-odorant ZINDEO je bez vône neobsahuje esenciálne oleje ani žiadne iné potenciálne alergény. 

Vaša zásielka je odoslaná buď v deň objednávky alebo nasledujúci pracovný deň. Doručenie v rámci Slovenska trvá 2-3 pracovné dni. K oneskoreniam môže dôjsť v dôsledku štátnych sviatkov a udalostiam prepravných spoločností ktoré sú mimo našej kontroly.

Customer Reviews

Based on 122 reviews
98%
(120)
0%
(0)
0%
(0)
1%
(1)
1%
(1)
Z
ZT
ZT

nie som spokojna, nechrani pred zapachom

Dobrý deň, mrzí ma že ste sa nám vopred neozvali s týmto problémom. Vždy veľmi radi poradíme! Dôvody prečo Vám Gulička neúčinkuje môže byť viacero, a sú potrebné isté jednoduché kroky ktoré môžu byť veľmi účinné. Netreba sa vzdávať. Píšem Vám súkromnú správu. Ďakujeme za recenziu

K
Katarina H.

S guľičkou anti-odprant som veľmi spokojná 👍🏻 V minulosti som vyskúšala aj zindeo krém. Guľôčka mi vyhovuje viac - spôsob použitia aj konzistencia.

M
Miska
Guličku už nikdy, tuhá forma je nenahraditeľná.

Zindeo používam už pol roka, v tuhej verzii. Je perfektné, vadilo mi však nanášenie, a tak som si zvolila formu guličky. Musím povedať, ze Zindeo v tejto forme je omnoho redšie, slabšie, farbí oblečenie, proste nie je to ono. Škoda, že som kúpila dve balenia v tejto forme aj pre maminu, pojdu obe do koša.
No určite kupujem tuhú verziu, nazaj zatiaľ najlepší deodorant aký som mala. Doporučujem.

Ďakujeme Miška za recenziu. Súhlasím, že krém je TOP, ale guličku ešte nehádžte do koša, treba si na ňu zvyknúť - na konzistenciu či na nanášanie. Gulička bola prvý Zindeo výrobok a má mnoho zákazníkov ktorí si zase na krém nevedia zvyknúť. Na rýchle použitie je gulička bezkonkurenčná, a upredňostňujú ju hlavne muži :D Pekný večer. Janka

J
Janka L.

5*

B
Barbara L.

5*

Podpor svoju osobnú vôňu so
Zindeo Guličkou - Anti-odorantom

Návrat hore

Prihlásenie