Gulička anti-odorant

20,50 

Anti-odorant gulička znižuje rast baktérií v podpazuší, ktoré zapríčiňujú potný pach. Je obľúbená vďaka jednoduchému nanášaniu anti-odorantu.

  • Bezpečný a účinný bylinný prípravok určený na zabránenie vzniku pachu z potenia.
  • Sila antiodorantu je založená na antibakteriálnych účinkoch zinkového minerálu (zinok obsahujú aj detské maste na zapareniny) a hamamelového extraktu.
  • Chráni pred telesným pachom bez diskutabilných solí hliníka, bez sódy bikarbóny, parfumov, syntetických zložiek a zložiek testovaných na zvieratách.
  • Antiodorant funguje pri dlhodobom používaní 3 až 7 dní dní po jedinej aplikácii.
  • Môžete sa sprchovať, kúpať a plávať bez zníženia účinnosti produktu.
  • Použitie je jednoduché: nanesiete si (ideálne večer po osprchovaní a osušení) tenkú vrstvu do podpazušia prvý mesiac každý deň. Druhý mesiac vyskúšajte každý druhý deň. Čím dlhšie prípravok používate, tým menej často ho treba aplikovať. Následne už len udržiavate bakteriálnu rovnováhu.
  • Umývanie podpazušia soľným mydlom ZINDEO podporuje intenzívnejší účinok guličky anti-odorantu.

Podpor svoju osobnú vôňu so Zindeo anti-odorant guličkou

Hmotnosť 0,15 kg
Bez vône

Bez vône

Customer Reviews

Based on 122 reviews
98%
(120)
0%
(0)
0%
(0)
1%
(1)
1%
(1)
Z
ZT
ZT

nie som spokojna, nechrani pred zapachom

Dobrý deň, mrzí ma že ste sa nám vopred neozvali s týmto problémom. Vždy veľmi radi poradíme! Dôvody prečo Vám Gulička neúčinkuje môže byť viacero, a sú potrebné isté jednoduché kroky ktoré môžu byť veľmi účinné. Netreba sa vzdávať. Píšem Vám súkromnú správu. Ďakujeme za recenziu

K
Katarina H.

S guľičkou anti-odprant som veľmi spokojná 👍🏻 V minulosti som vyskúšala aj zindeo krém. Guľôčka mi vyhovuje viac - spôsob použitia aj konzistencia.

M
Miska
Guličku už nikdy, tuhá forma je nenahraditeľná.

Zindeo používam už pol roka, v tuhej verzii. Je perfektné, vadilo mi však nanášenie, a tak som si zvolila formu guličky. Musím povedať, ze Zindeo v tejto forme je omnoho redšie, slabšie, farbí oblečenie, proste nie je to ono. Škoda, že som kúpila dve balenia v tejto forme aj pre maminu, pojdu obe do koša.
No určite kupujem tuhú verziu, nazaj zatiaľ najlepší deodorant aký som mala. Doporučujem.

Ďakujeme Miška za recenziu. Súhlasím, že krém je TOP, ale guličku ešte nehádžte do koša, treba si na ňu zvyknúť - na konzistenciu či na nanášanie. Gulička bola prvý Zindeo výrobok a má mnoho zákazníkov ktorí si zase na krém nevedia zvyknúť. Na rýchle použitie je gulička bezkonkurenčná, a upredňostňujú ju hlavne muži :D Pekný večer. Janka

J
Janka L.

5*

B
Barbara L.

5*

Návrat hore

Prihlásenie