Veľkoobchodné podmienky ZINDEO

Vážený veľkoodberateľ, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu so ZINDEO. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim informáciám. 

Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území EU, svoj záujem o distribúciu a predaj kozmetiky ZINDEO môžete prejaviť zaslaním dopytu na emailovú adresu [email protected]

Prosím, vyplňte zašlite nám firemné údaje, dodaciu adresu, email a telefón.

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v eurách. Minimálna suma objednávky je 150 eur, v prípade záujmu o štartovacie sety, minimálny odber je 14ks (1 krabica). Cenník Vám bude k nahliadnutiu po našom potvrdení spolupráce. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme aktuálne výrobné kapacity.

Objednávanie

– Prihláste sa do veľkoobchodného účtu, kde budete mať už pridelené veľkoobchodné ceny. Môžete začať proces objednávania.

Fakturácia

– Faktúra je dostupná k stiahnutiu ku každej objednávke, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Prosím skontrolujte jej správnosť. 
– Tovar zasielame až po úhrade faktúry. Čiastkové, neúplné úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar.

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na https://zindeo.sk/obchodne-podmienky/

Doručenie

  • Doprava je realizovaná prepravnou spoločnosťou GLS, Packeta/Zasilkovna.cz alebo Doporučeným listom cez Slovenskú poštu.

Záver

Obsah stránky zindeo.sk podlieha autorskému právu. Aj v prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca, prosím rešpektujte to. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky www.zindeo.sk. Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.

Ďakujeme za dopyt.

Kontakt: [email protected]

Návrat hore

Prihlásenie